30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Zeytinburnu Arçelik Servisi 180TL Çağrı Merkezi

Zeytinburnu Arçelik Servisi

Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalar Arçelik marka ise hemen servis desteği alabilirsiniz. Zeytinburnu Arçelik Servisi teknik birimler uzmanlıkları ve teknolojik cihazlar desteği ile arızalı olabilecek çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kombi, ankastre fırın cihazlarında hizmet verilmektedir. Aynı gün Arçelik servis talebinde bulunmak için 444 68 90 çağrı merkezine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Arçelik marka olan beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızda orijinal yedek parçalar ile üretgen servis olarak hizmet verilmektedir. Bölgenizde bulunan üretgen servis araçları ile hızlı ve tam kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır. İstanbul merkezli çalışan firmamız aynı anda tüm gelen taleplere hizmet verecek donanıma sahip teknisyenler görev almaktadır.

İçindekiler

Zeytinburnu Arçelik Teknik Servis

Her beyaz eşya çeşitlerinde olduğu gibi kullanmış olduğunuz Arçelik marka beyaz eşyalarda zamanla çeşitli arızalar çıkarabilir. Zeytinburnu Arçelik teknik servis ekiplerimiz tarafından sadece ciddi arızalarda cihazlar servise alınıp merkezde tamir onarımı yapılıp ortalama 2-3 iş günü içinde teslimi yapılmaktadır. Zeytinburnu Arçelik servis taleplerinizde bölgede size en kısa sürede ulaşacak firmayız. Üretgen servis olarak müdahale ettiğimiz arızaların hemen hemen tamamı yerinde tamir işlemi uygulanmaktadır.

Arızaları ne olursa olsun Arçelik marka bütün cihazlarda profesyonel bir ekibe sahip olarak tam ihtiyaca uygun donanımsal ekipman ile gelerek hizmet veriyoruz. Beyaz eşya servisi isteklerinizde arızanın kaynağına ve nedenine göre tamir süresi ve fiyatları değişmektedir. Arçelik buzdolabı, derin dondurucular, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, televizyonlar, set üstü ocak ve mikrodalga ürünleri ve cihazları için bizden destek alabilirsiniz.

Zeytinburnu Arçelik Teknik Servis

Zeytinburnu Arçelik Servis Numarası

Zeytinburnu Arçelik servisi olarak bölgemizde aynı gün destek verilmektedir. Üretgen Arçelik Servis hizmeti için 444 68 90 numaradan 7/24 günün her anında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden tüm arızalı Arçelik cihazları için servis işlemi yapılabilir. Müşterilerimizi bekletmeden en hızlı şekilde adrese ulaşırız. Çalışmayan arızalı her Arçelik ürünü için hızlı ve nitelikli servis sağlayıcısı olarak Zeytinburnu bölgesinde hizmet veriyoruz.

En yakın ekiplerimiz yönlendirilerek dakikalar içerisinde adresinize gelerek arızalara müdahale edecektir. Zeytinburnu Arçelik Servis için adresinize gelecek olan Üretgen servis ekibinin önceliği cihazları merkeze taşımadan yerinde tamir onarımı hizmeti vermektir. Zeytinburnu da bulunduğunuz yere yakında bulunan Arçelik servisi için üretgen grup olarak dakikalar içerisinde garantili çözümler sunuyoruz.

Zeytinburnu Arçelik Yetkili Servis

Arçelik beyaz eşya, klima, kombi, ankastre ve tv gibi cihazların montaj ve açılışının Arçelik yetkili servis birimleri tarafından yapılması gerekmektedir. Arçelik yeni cihazlarda yetkili servis dışında kurulum yada kendiniz kurmak isterseniz cihazın garanti kapsamına alınmayacağını ve kutu açılışında oluşabilecek sorunların da sorumluluğunu almış olursunuz. Garanti dışındaki tüm işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz.

Sıfır Arçelik cihaz ve makinelerin ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Arçelik yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Teknik servis firmamız Arçelik cihazlarında yetkili servis olarak hizmet vermemektedir. Garanti dışı kalmış Arçelik marka cihazlar için bizlerden hizmet alabilirsiniz.  Arçelik beyaz eşya arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücretlerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Zeytinburnu Arçelik Yetkili Servis

Zeytinburnu Arçelik Buzdolabı Servisi

Hızlı ve işini doğru yapan kişilerden destek alarak arızaları tekrar etmeyecek şekilde onarımını sağlayabilirsiniz. Arçelik buzdolabı servisi için eski tip yada yeni nesil ve hala satışı yapılan bazı buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir ve servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri yapılır.

Arçelik marka cihazınız varsa model yılı fark etmeksiniz yedek parça stoğumuz olmasından kaynaklı bütün modellerde tamir hizmeti verilebilmektedir. Arçelik marka cihaz kullanıyorsanız tamiri mutlaka yapılabilmektedir. Fakat servis işlemlerinde en önemlisi işi uzmanı tarafından yapılması gerekmektedir. Buzdolabı arıza verdiğinde içindeki tüm gıda malzemelerinin bozulmaması için acil Arçelik servis ihtiyacı doğmaktadır. Aşağıda bizlere Arçelik buzdolabı konusunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Buzdolabı motoru sesli çalışıyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor

Zeytinburnu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz yılın 365 günü faaliyet göstermektedir. Arçelik Bulaşık makinesi 3 programlı, 4 program ve 5 programlı 3 farklı modelli makine bulunur. A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimi yapılmış olmaktadır.

Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Arçelik bulaşık makinesi çeşitlerinde oldukça farklı modeller çıkartan ve ülkemizde en çok satan marka olmakta olup Arçelik servis ihtiyacı da oldukça fazladır. Üretgen servis olarak bulaşık makinelerinde sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde hizmet verilmektedir.

Zeytinburnu Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg'a kadar çıkmaktadır. Çamaşır makinesi sık kullanılan evlerde arıza durumu daha fazla yaşandığı bir gerçektir. Eski ve şuan satışta olan bütün Arçelik marka çamaşır makinesi servis ihtiyaçları için bize ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu Arçelik Servisi & 7/24 Servis için bizi 444 68 90 numaradan hemen arayabilirsiniz.

Arçelik çamaşır makinesi servisi arıyorsanız Üretgen servis olarak bilmelisinizki tüm model serileri tamir edebilecek teknik donanıma sahip olmaktayız.  Sadece çamaşır makinesi için değil, tüm elektrikli eşyalar çok sık kullanılırsa çeşitli sebeplerden ötürü arızaya geçebilir.  Tüm cihazlarındaki detaylara hakim olan şirketimiz sizlere aynı gün Zeytinburnu Arçelik çamaşır makinesi servisi hizmeti vermektedir. Eski ve yeni tip tüm Arçelik beyaz eşyalar için uzman teknisyen adresinize gönderilerek aynı gün arızanın giderilmesi sağlanacaktır.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları