30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Vestel Servis

Vestel marka tüm cihazlarınızda aynı gün servis desteği alabilirsiniz. Vestel Servis olarak tüm beyaz eşya tamiri ihtiyaçları doğduğunda 444 68 90 numarayı aramanız yeterlidir. Servis ekibimiz en eskiden günümüz yeni nesil cihazları da dahil olmak üzere tümünde destek vermektedir.

Sektöründe öncü firmalardan olan üretgen servis olarak tüm beyaz eşya modellerinde uzman ekibimiz destek verir. Kaliteli tasarımlar ve üst düzey bilgi birikimi ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Önceliğimiz daima cihazlarınızı bulunduğu yerde tamir etmek olmaktadır.

Vestel Teknik Servis

Üretgen servis olarak ülkemizde bir çok bölgede servis desteği verilmektedir. Vestel teknik servis olarak deneyimli saha birimleri ile cihazlarınızda olabilecek bütün arızaları teknolojik cihazlar yardımı ile çözüyor ve anında arızaları giderebiliyoruz.

Vestel markasının beyaz eşyalarda buzdolabı, derin dondurucular, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, set üstü ocak ve mikrodalga fırınlar gibi cihazlar da destek veriyoruz. Beyaz eşya servisi için 20 yıla yakın sektör deneyimine sahip ender teknik servis firmalarından biriyiz.

Vestel Servis Numarası

Beyaz eşya servisi Vestel markasında en deneyimli ekiplere sahibiz. 24 saat esasına göre sürekli sahada ve ihtiyaç olabilecek yedek parça desteği ile sizlere anında çözümler sunuyoruz. Bozuk ve arızalı tüm Vestel cihazları için yakındaki servis numarası 444 68 90 olup mesai saatleri ve 7/24 açık ve çalışmaktadır.

Vestel servis çağırmak için 444 68 90  bu numaradan bizi hemen arayınız. Eski ve yeni tip tüm Vestel beyaz eşya da uzman teknisyen adresinize gönderilecektir.

Uzak bölgelerden servis çağırıp günlerce beklemek yerine dakikalar içerisinde ulaşacak geniş servis ağına sahip firmamız ile hemen destek alabilirsiniz. Yaygın tamir servis ve bakım kadrolarımızla bekletmeden en hızlı servisi en etkili şekilde cihaz sahiplerine sağlamaktayız. Bölgenizde en yakındaki Vestel Tamircisi hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Vestel Yetkili Servis

Vestel beyaz eşya, klima, kombi, ankastre ve tv gibi cihazların ilk kurulum işlemlerinin Vestel yetkili servis birimleri tarafından yapılması gerekmektedir. Özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur. Bu sebeple ilk işlemler mutlaka sadece Vestel yetkili servisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır. Vestel Servis hizmetleri veren kadromuz içerisinde tüm bu cihazlarda tecrübesi yüksek teknisyenler görev alır ve sizlere hizmet verir.

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı servisi konusunda sadece işinde deneyimli olan birimlerce destek veriyoruz. Vestel markası dışarı da yedek parçası oldukça zor bulunan markalardan biri olmasından ötürü özel servisler sizlere doğru işlemler uygulayamayabilir. Üretgen servis olarak araçlarımızda tüm yedek parçalar bulunmakta olup sizlere üstün kalitede destek verilmekte olup yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir.

Sizleri bekletmiyor hemen servis kaydınız sonrasında tamircisi ekibimizi vereceğiniz adrese gönderiyoruz. Vestel servis telefon numaramız merkez müşteri hizmetleri numarası olup aradığınızda vereceğiniz konum bilgisine göre adrese yakındaki birim gönderilir. Vestel buzdolabı tamiri için bizi arayın hemen gelip tüm arızaları doğru müdahaleler ile çözelim. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel beyaz eşya servisi olarak adresinize ulaşan birimlerimiz hem tecrübeli hemde teknolojik ekipmanlar ile cihazlarınızda olabilecek tüm arızalara müdahale eder. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Vestel beyaz eşya cihazları teknik donanımına en iyi hakim birimlerimiz ile arızalara koşulsuz müdahale edebilmekte ve doğru çözümler üretmekteyiz. Tamamen orijinal yedek parçalarla bütün arızaları giderebiliyor ve garantili, temiz işçilik sunuyoruz. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti verilmektedir.

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…