30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Tuzla Silverline Servis & Teknik Servisi

Arızalı sorunlu ankastre, buzdolabı, bulaşık makinesi cihazlarda en yakın servisimizi arayın. Tuzla Silverline Servis randevusu servis kaydı için 444 68 90 bizi aramanız yeterlidir. Silverline Ankastre, buzdolabı, ankastre bulaşık makinesi, fırın ve davlumbaz tamir onarım, bakım, yedek parça teknik servisimiz hafta boyunca verilir. Tecrübeli uzman teknisyenlerden en uygun servis ücretleri ile hizmet alın.

Silverline ürünlerinde en yaygın servis ağına sahip İstanbul teknik servis firmasıyız. Tuzla başta olmak üzere Anadolu yakasında bir çok bölgede müşterilerimize ulaşıyoruz. Üretgen Beyaz eşya servisi Silverline ankastre cihazlarında yıllardır aralıksız olarak müşterilerine %100 işçilik kalitesi ile hizmet vermektedir.

İçindekiler

Tuzla Silverline Beyaz Eşya Servisi

Silverline ankastre ve diğer model cihazlarında en deneyimli teknik servislerinden biriyiz. Kadrolarımız içinde bu markanın ürün teknolojilerini yakından bilen teknisyenler görev alır. Hatasız ve eksiksiz bir servis deneyimi yaşarsınız. İşçilik hizmetlerimizin hepsi garantili olarak sizlere sunulunur.

Tuzla Silverline Servis çağırmanız gerekiyorsa bölgede hazır araçlarımızla sizlere kısa sürede ulaşırız. Günlerce hatta saatlerce beklemeden servis alırsınız. Adrese gönderdiğimiz teknik ekibimiz tam donanımlı olara sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler sağlar.

Tuzla Silverline Servis Numarası

Tuzla Silverline Servis Numarası

Tuzla ve civarından silverline servis için en yakın servis numarası 444 68 90 olup 7/24 arayıp randevu alabilirsiniz. Uzaklardan teknik servis çağırmak yerine bölgenizin daimi servis firması ile çalışın.

Silverline Servis ekibimiz sizlere doğru hizmet verebilmesi ve hızlı ulaşması için servisi aramadan önce adımlara dikkat ediniz. Servis kaydı öncesinde cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda dahi olsa doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Dijital ekranı bulunan cihazlarda genelde hata ve arıza kodu ekranda görülmektedir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde daha hızlı bir yönlendirme yapılacaktır.

Tuzla Silverline Yetkili Servis

Yeni cihaz veya ankastre satın aldığınızda ilk işlemlerinin yetkili servis tarafından yapılması önemlidir. Sizin cihazınızda yeni ise mutlaka Silverline yetkili servis birimleri ile irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir. Satın aldığınız beyaz eşyalar genelde mağazalardan olup sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bunun dışında özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni ankastre ve diğer cihazların ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Silverline yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Tuzla Silverline Yetkili Servis

Tuzla Silverline Buzdolabı Servisi

Silverline yeni teknolojileri cihazlara sahip olup mevcutta satışı yapılan buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Silverline Buzdolabı : 

 • A+ 482 LT No Frost Gardırop Tipi Buzdolabı
 • A+ Çift Kapılı Buzdolabı
 • No-Frost Gardırop Cam Yüzey Buzdolabı
 • A+ Kombi Tipi Buzdolabı

Silverline buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

 • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
 • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
 • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
 • Üst kısım karlanma yapıyor
 • Buzdolabı su akıtıyor
 • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
 • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Tuzla Silverline Bulaşık Makinesi Servisi

Tuzla Silverline Bulaşık Makinesi Servisi

Silverline Bulaşık makineleri modellerinin tümünde servis hizmetleri verilmektedir.

 • Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
 • 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik 5 Program Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi

Silverline bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Silverline bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Tuzla Silverline Teknik Servisi

Silverline cihazlarınız ve ürünleriniz çalışmıyorsa & hata veriyorsa Tuzla Silverline Servis işlem kaydı için 444 68 90  bu numarayı arayınız. Eski ve yeni tip tüm Silverline cihazları için uzman teknisyen teknik servis firmamız tarafından vereceğiniz adresinize gönderilecektir.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları