30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Sancaktepe Regal Servis

Sancaktepe Regal Servis

Regal kullanıcısıysanız ve arızalı cihazlarınız varsa hemen 444 68 90 servis randevusu için arayın. Sancaktepe Regal Servis almak için sizlere bölgede en yakındaki teknik birim yönlendirilir. Arızalı tüm beyaz eşyalarda uzman teknisyenlerimiz cihazlardan ilk günkü performansa yakın verim alabileceğiniz şekilde işlem yapmaktadır.

Bir çok beyaz eşya ürünü servis sonrasında düşük performanslı çalışabilir. Bunu başlıca nedeni yanlış ve hatalı işçiliklerdir. Bunun için sizlerin dikkat etmesi gereken durumlar vardır. Bunlardan en önemlisi ise seçeceğiniz teknik servis firmasıdır. Her tamirciye beyaz eşyalar teslim edilmemelidir. Ragal ürünlerinde ürünlerin teknolojilerini bilen ve yeni teknolojiye ayak uydurabilen yerlerden hizmet almalısınız.

İçindekiler

Sancaktepe Regal Beyaz Eşya Servisi

Evlerde ve iş yerlerinde Regal beyaz eşya bir çok farklı modelle tercih edilmektedir. Bölgemiz Sancaktepe de bir çok konut ve ticari mekanda Regal ürünlerine rastlatmak mümkündür. Buzdolabı, derin dondurucular, çamaşır makinesi, klima, fırın, set üstü ocak ve bir çok farklı elektronik ürün çeşitlerinde Regal ürünlerinin satışı devam etmektedir. Regal Servis  için uzaklarda servis firması aramanız gerek yok. Size bölgenizdeki en yakındaki teknik servis firmasıyız.

Beyaz eşya servis hizmeti verirken bünyemizde uzun yıllar regal ürün teknolojilerinde tecrübe edinmiş teknisyenlerle çalışırız. Arızalı cihazlarınızdaki amacımız alabileceğiniz en yüksek performansta sizlere tamir onarım sonrası teslim etmektir. Teknik servis firmamızdan beklemeden beyaz eşya servisi hizmetini yılın her günü sorunsuz şekilde alırsınız.

Sancaktepe Regal Servis Numarası

Sancaktepe Regal Servis Numarası

Acil servis ihtiyacınız olduğunda sizlere en kısa sürede ulaşıp hizmet verecek servis gereklidir. Bunun içinde uzaklarda servis aramak yerine bölgenizde daimi hizmet veren firmalara ulaşmanız gereklidir.Regal servis telefon numarası 444 68 90 olup mesai saatleri ve 7/24 aktif olarak çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz. Sizlere bekletmeden en hızlı servis hizmeti sunabilmek için lütfen adres detaylarınızı teknik çağrı merkezi personelimiz ile detaylı paylaşınız.

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız sizleri hiç bir şekilde mağdur etmeden alabileceğiniz en uzun ömürlü tamir onarım desteğini verecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizleri aramadan önce cihaz modeliniz ve alabiliyorsanız dijital ekrandaki hata kodunuzu not ediniz. Adresinize gelecek olan Regal Servis ekibimizin tam donanımlı ve eksiksiz olarak sizlere ulaşması için arıza detayları önem teşkil etmektedir.

Sancaktepe Regal Yetkili Servis

Sancaktepe Regal Yetkili Servis

Satın almış olduğunuz beyaz eşya ürünleri mağazalardan veya uzaktaki bayilerden sizlere ulaşana kadar sık yaşanmasa dazarar görmüş olabilir. Bununla birlikte her ne kadar sık yaşanmasa da fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni cihaz ve makinelerin ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Regal yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Sancaktepe Regal Buzdolabı Servisi

Regal yeni nesil ve hala satışı yapılan bazı buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir ve servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Regal buzdolabı tamir onarım servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Regal Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi Regal modellerinde 3 programlı, 4 program ve 5 programlı 3 farklı makine bulunur. Genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimi yapılmaktadır. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti verilmektedir.

Regal bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Regal bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri eskiye oranla ev içinde daha sık kullanılmaktadır. Buda daha fazla makinelerin efor sarf etmesi ve olası arıza yapmasına sebep olabilmektedir. Regal çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg’a kadar çıkmaktadır. Firmamızda tüm modellerde teknik destek verilmektedir.

Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa vakit kaybetmeden servis randevusu alın. Eski ve yeni tip tüm Regal çamaşır makineleri için uzman teknisyen adresinize gönderilecektir. 

Sancaktepe Regal Servis randevu kaydı için 444 68 90 çağrı merkezi numaralarımız sürekli aktiftir. Günün her saati servimize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. 

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları