30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Regal Servis

Size en yakındaki Regal Servis randevusu için 444 68 90 müşteri hizmetlerini arayınız. Arızalı tüm beyaz eşya cihazlarında nitelikli, uygun fiyatlı teknik servis çözümleri sağlamaktayız. Teknik onarım gerektiren tüm Regal ürün ve cihazlarınız için 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Regal Servis

Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal beyaz eşya ürünleri ülkemizde bir çok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Buzdolabı, derin dondurucular, çamaşır makinesi, klima, fırın, set üstü ocak ve bir çok farklı elektronik ürün grubunda satın bulunmaktadır. Regal Servis için teknik desteğimiz ülke genelinde 40 dan fazla noktada kesintisiz devam etmektedir. Eski model Regal serileri ve yeni nesil tüm beyaz eşyalarda servis hizmetlerimiz vardır.

Evlerde kullanıldığı gibi iş yeri ofis ve çeşitli ticari mekanlarda da regal ürünleri kullanılmaktadır. Bizlere ulaşıp servis kaydı oluşturmanız halinde ev veya iş yerinize en kısa sürede servis aracımız ve ekibimiz gönderilmektedir. Teknik servis firmamızdan beklemeden beyaz eşya servisi hizmetini yılın her günü sorunsuz şekilde alırsınız.

Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal Servis Numarası

Adresinize en yakın regal servise ulaşmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Regal servis numarası 444 68 90 olup mesai saatleri ve 7/24 aktif olarak çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz. Sizlere bekletmeden en hızlı servis hizmeti sunabilmek için lütfen adres detaylarınızı teknik çağrı merkezi personelimiz ile detaylı paylaşınız.

Servis işlerinde önceliğimiz sizlere en iyi kalitede işçilik hizmetini en hızlı ve en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Bizleri aramadan önce cihaz modeliniz ve alabiliyorsanız dijital ekrandaki hata kodunuzu not ediniz. Adresinize gelecek olan Regal Servis ekibimizin tam donanımlı ve eksiksiz olarak sizlere ulaşması için arıza detayları önem teşkil etmektedir.

Regal Yetkili Servis

Sıfır yeni Regal ürünlerinden satın aldıysanız ilk kurulum, montaj, çalıştırma ve garanti işlemleri yetkili servisinde yapılması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz beyaz eşya ürünleri genelde mağazalardan veya uzaktaki bayilerden sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bununla birlikte her ne kadar sık yaşanmasa da fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni cihaz ve makinelerin ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Regal yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Regal Yetkili Servis

Regal Buzdolabı Servisi

Regal yeni nesil ve hala satışı yapılan bazı buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir ve servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Regal buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Regal Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi Regal modellerinde 3 programlı, 4 program ve 5 programlı 3 farklı makine bulunur. Genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimi yapılmaktadır. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti verilmektedir.

Regal bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Regal bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri eskiye oranla ev içinde daha sık kullanılmaktadır. Buda daha fazla makinelerin efor sarf etmesi ve olası arıza yapmasına sebep olabilmektedir. Regal çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg’a kadar çıkmaktadır. Firmamızda tüm modellerde teknik destek verilmektedir.

Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa Regal Servis işlem kaydı için 444 68 90  bu numaradan bizi hemen arayınız. Eski ve yeni tip tüm Regal çamaşır makineleri için uzman teknisyen adresinize gönderilecektir.

Halkalı Regal Servisi
Regal Servis

Halkalı Regal Servisi 130TL Teknik Servisi

Regal beyaz eşya dayanıklı tüketim eşyalarında aynı gün adresinizde servis hizmeti sağlıyoruz. Halkalı Regal Servisi talep ve isteklerinizi 444 68 90 telefon numarasından hemen iletiniz. Sizlere yakın konumda

Devamını Oku »

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…