30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Kartal Silverline Servisi

Kartal Silverline Servisi

Silverline ürünlerinde adresinize aynı gün ulaşıyor nitelikli servis hizmetleri sağlıyoruz. Kartal Silverline Servis en uygun servis ücretleri ile yılın her günü tecrübeli teknisyenlerle verilmektedir. Acil servis talep ve istekleriniz için 444 68 90 numaradan bizlere ulaşın. Silverline buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi için tüm bölgelerde tamir onarım, bakım, yedek parça desteği teknik servisimizde verilmektedir.

Her marka cihazın teknik işlemleri farklı olabilir. Bundan dolayı servis hizmeti almadan önce hizmeti sağlayacak kişilerin markanızda tecrübesini mutlaka öğreniniz. Üretgen Beyaz eşya servisi Silverline markalı cihazlarınız senelerdir müşterilerine %100 işçilik kalitesi ile hizmet vermektedir.

İçindekiler

Kartal Silverline Beyaz Eşya Servisi

İşimiz sadece beyaz eşya cihazları için müşterilerimize kaliteli uzun ömürlü çözümler sağlamaktır. En iyi bildiğimiz işi yapıyor ve sizlere kusursuz bir servis deneyimi yaşatıyoruz. Ülke çağına yayılmış servis hizmetleri ağımızdan bugüne kadar onbinlerce müşterimiz faydalanmıştır. Sizlerde arızalı cihazlar için hemen yakındaki servisimizi arayınız.

Kartal Silverline Servis için görev yapmakta olan tüm personellerimiz bizlerle yıllardır çalışan yüksek deneyime sahip teknisyenlerdir. Silverline cihazları her ne kadar dayanıklı olsa da zamanla çeşitli sebeplerle arıza çıkarabilirler. Cihazların aşırı kullanım sebebi ile aşınma yapan aksam ve parçalar olabileceği gibi üretimden kaynaklı arızalarda görülebilmektedir. Bununla birlikte kullanıcı bazlı bir çok hata ile de kaşılaşmaktayız. Basit veya zorlu tüm teknik sorunlarda bizlere ulaşınız.

Kartal Silverline Servis Numarası

Kartal Silverline Servis Numarası

Kartal merkez bölge servis firmasıyız. Servis ihtiyacınız varsa bizlere günün her saatinde 444 68 90 numaradan ulaşabilirsiniz. Servis numaramızdan mesai saatleri ve 7/24 aktif olarak işlem yapabilirsiniz. Kartal başta olmak üzere Üretgen beyaz eşya servis  30 fazla ilimizde servis hizmeti hizmet vermektedir. Servis kaydı yapmadan önce çağrı merkezi personelimize size en yakın servis  birimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Silverline Servis kaydı öncesinde cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda dahi olsa doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Dijital ekranı bulunan cihazlarda genelde hata ve arıza kodu ekranda görülmektedir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde daha hızlı bir yönlendirme yapılacaktır.

Kartal Silverline Yetkili Servis

Silverline beyaz eşya, klima, kombi, ankastre cihazlarının ilk açılış kurulumları ve garanti işlemleri yetkili servisince yapılması gerekmektedir. Sizin cihazınızda yeni ise mutlaka Silverline yetkili servis birimleri ile irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir. Satın aldığınız beyaz eşyalar genelde mağazalardan olup sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bunun dışında özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni beyaz eşya ve cihazların ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Silverline yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Kartal Silverline Buzdolabı Servisi

Silverline yeni teknolojileri cihazlara sahip olup mevcutta satışı yapılan buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Silverline Buzdolabı : 

 • A+ 482 LT No Frost Gardırop Tipi Buzdolabı
 • A+ Çift Kapılı Buzdolabı
 • No-Frost Gardırop Cam Yüzey Buzdolabı
 • A+ Kombi Tipi Buzdolabı

Silverline buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

 • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
 • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
 • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
 • Üst kısım karlanma yapıyor
 • Buzdolabı su akıtıyor
 • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
 • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Kartal Silverline Bulaşık Makinesi Servisi

Silverline Bulaşık makineleri modellerinin tümünde servis hizmetleri verilmektedir.

 • Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
 • 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik 5 Program Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi

Silverline bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Silverline bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Kartal Silverline Çamaşır Makinesi Servisi

Bir çok marka beyaz eşya gibi Silverline cihazlarıda artık gün aşırı evlerde kullanılmaktadır. En sık kullanılan çamaşır makineleri yoğun kullanım nedeni ile performans kaybı yaşatabileceği gibi sıkça arıza yaşatabilmektedir. Silverline çamaşır makineleri 1200 devir modelinden başlayıp, 8 kilo kapasite ve 9 kilo kapasiteli ürünlerle öne çıkmaktadır.

Silverline Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa Kartal Silverline Servis işlem kaydı için 444 68 90  bu numaradan bizi hemen arayınız. Eski ve yeni tip tüm Silverline çamaşır makineleri için uzman teknisyen adresinize gönderilecektir.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları