30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Kadıköy Regal Servisi 140TL Arıza Servisi – Üretgen Servis

Kadıköy Regal Servisi

Regal marka olan tüm cihazlar yerinde ve aynı gün tamir & onarım hizmeti alabilirsiniz. Kadıköy Regal Servisi olarak bölgemizde bulunan tüm mahallelerde tamir işlemleri yerine getirilmektedir. Arızalı olan cihazlarınızı çoğunlukla yerinde tamir işlemleri uygulayarak taşıma işlemleri yapılmadan çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.

Beyaz eşya servisi olarak hizmet veren firmamız Regal marka eski yada yeni nesil cihazların tümünde servis imkanı verir. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında Regal servis için bize hemen ulaşabilirsiniz. Nitelikli servis birimlerimiz ile kaliteli yedek parçalar kullanılarak arızaların tamamen çözülmesini sağlıyoruz. Regal arızalı cihazınız varsa firmamıza servis numarası 444 68 90 ile hemen iletiniz.

İçindekiler

Kadıköy Regal Beyaz Eşya Servisi

Arızalı beyaz eşya cihazlarınız var ve Regal marka ise hemen firmamızdan destek alabilirsiniz. Üretgen servis saha birimleri ülkemizin bir çok ilinde ekiplerimiz ile tüm Regal marka beyaz eşya cihazlarında çözümler üretilir. Kadıköy bölgesinde günün mesai saatlerinde servis talep edebilir yada çalışan kişiler için mesai saatleri dışında da servis talebinde bulunarak arızalı cihazlarınızın tamirini mümkün kılıyoruz.

Regal Servis talepleriniz doğrultusunda markada uzman olan ekiplerimiz hızla adresinize gönderilir. Üretgen Regal servis ekibi her alanda kullanım yapan müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Regal marka tüm cihaz donanımları diğerlerine göre oldukça farklı teknik bilgi gerektirmektedir. Bu sebeple cihazlarınıza regal beyaz eşya servisi arayışlarınızda tecrübeli bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.

Kadıköy Regal Beyaz Eşya Servisi

Kadıköy Regal Yetkili Servis

Mağazalardan yeni alınmış Regal marka cihazlar için garanti sürecinin başlatılmasının için Regal yetkili servis birimleri müdahale etmelidir. Sizlerin yada özel servis hizmeti veren firmaların müdahalesi sonucunda cihazınız garanti kapsamı dışına alınabilir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız dahi garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Üretgen servis şirketimiz Regal cihazları ürünleri için yetkili servis değildir. Firmamız sadece garanti dışı kalmış olan bütün cihazlara müdahale edebilmekte olup sizleri mağdur etmeden hizmet vermeyi hedeflemektedir. En iyi fiyatlar ile en nitelikli işçilik firmamız tarafından verilmektedir. Üretgen servis olarak bizlere ulaşabilir ve aynı gün hemen cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Kadıköy Regal Buzdolabı Servisi

Yeni yada eski fark etmeksizin tüm Regal buzdolabı cihazlarına müdahale ediyoruz. Regal buzdolabı teknik donanımına tam olarak sahip ekiplerimiz tarafından hızlıca çözüme kavuşturuyor ve hemen arızaları gideriyoruz. Üretgen servis olarak firmamızda yaptırmak istediğiniz tüm tamir işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Firmamız tüm işçiliğine garanti vererek cihazlarınızı kalıcı olarak tamir eder.

Regal yeni nesil ve hala satışı yapılan ve servis hizmeti verdiğimiz bazı buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir ve servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir. Regal buzdolabı cihazlarında sadece gaz kaçağı olması durumunda teslim alma işlemleri uyguluyoruz. Haricinde olan tüm arızaları yerinde tamir ederek aynı gün kullanımıza sunuyoruz.

Regal marka olan bütün buzdolabı cihazlarınız eski yada yeni fark etmeksizin hepsini tamir ve servis hizmeti alabilirsiniz. Çoğunluk olarak kullanıcı hatası olmayan aksine parçalardan yada uzun kullanımdan kaynaklı olarak arızalar oluşabilmektedir. Regal buzdolabı tamiri işlemleri için oluşan arıza çoğunlukla aynı birbirine benzer arızalardan oluşmaktadır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Kadıköy Regal Buzdolabı Servisi

Kadıköy Regal Bulaşık Makinesi

Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinde olabilecek arızalarda oldukça tecrübeli ve işini en iyi şekilde yapan ekiplerimiz ile aynı gün servis desteği verilir. Regal Bulaşık makinesi 3 programlı, 4 program ve 5 programlı 3 farklı makine çeşidi olarak üretilir. Regal de genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimleri yapılır. Tüm modellerinde servis yeteneğimiz olmaktadır.

Regal buzdolabı çok sık arıza yapan marka olmamasına karşın bazı durumlarda çeşitli arızalar verebilmektedir. Regal bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Beyaz eşyalar pahalı ve kıymetli eşyalar olmaktadır. Bu nedenle servis seçimlerinizde hata yapmadan doğru hizmeti veren firmayı tercih etmelisiniz. 20 yıllık servis deneyimi bulunan firmamızdan en güvenilir servis hizmetini şimdi en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Kadıköy Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından memnuniyetle kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg'a kadar çıkmaktadır. Üretgen servis olarak model yada kapasitesi önemli olmadan tüm serilerde çözümler üretilir. Haftada bir kaç defa kullanılan çamaşır makinesi oldukça önemli ve asla bozulmaması gerek cihazlardan biridir. Doğru firmalar tarafından servis desteği alarak en iyi fiyatlar ile destek alabilirsiniz.

Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa vakit kaybetmeden servis randevusu alın. Üretgen Servis Beyaz eşya hizmetlerimiz sadece konutlar için sınırlı olmayıp tüm mekanlara vardır. Regal çamaşır makineniz su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur.

Kadıköy Regal Servis Numarası

Kadıköy Regal Servisi randevu kaydı yaptırmak için 444 68 90 iletişim numaramız ile hemen ulaşabilirsiniz. Gerek mesai içi gerek mesai dışı servis taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve adresinize hızla ulaşarak cihazlarınızı garantili olacak şekilde tamir işlemleri uyguluyoruz.

Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için bizleri aramadan önce cihaz modelinizi ve alabiliyorsanız dijital ekrandaki hata kodunuzu not ediniz. Kimi arızalar telefon üzerinden sizleri yönlendirerek hemen çözüme kavuşması sağlanmaktadır.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları