30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Halkalı Regal Servis & Teknik Servisi

Halkalı Regal Servis

Teknik servis, tamirci ve yedek parça desteğimiz tüm Regal model cihaz serilerinde vardır. Halkalı Regal Servis & Teknik Servisi çağrı merkezi umarası 444 68 90 olup hemen servis randevusu yapılabilir. Regal Beyaz eşya arızaları, solo cihazlar, televizyonlar ve diğer sorunlu cihazlarınızda bizlere ulaşın acil garantili kalıcı çözümler sağlayalım.

Evinize, ikametine yakın servis firmasıyız. Sizlerden gelen servis taleplerini hemen değerlendirmeye alır kısa sürede adrese ulaşırız. Tam donanım ve ekipmanlı servis aracımız yerinde servis kolaylığı sunar. Ciddi sorunlu ve arızası büyük cihazlarınız ise hemen servis merkezine alınır ve tamir süreci başlar.

İçindekiler

Halkalı Regal Beyaz Eşya Servisi

Konutlarda beyaz eşya kullanım saati önceki senelere oranla daha fazladır. Gün aşırı kullanılmaya başlanan çamaşır ve bulaşık makineleri daha sık arıza çıkarmaktadır. Kimi zaman bu sorunlar kullanıcı hatalarından olsa da kimi zamanda parça ve aksam kaynaklı olmaktadır. Hatalı işçilik olması durumunda cihazlar benzer arızaları sıklıkla yaşatır ve beyaz eşyanın ömrünüde azaltır.  Regal Servis talebinizi bize iletin güvenilir ve en iyi kalitedeki hizmeti uzmanından alın.

Halkalı Regal Beyaz Eşya Servisi

Halkalı Regal Servis Numarası

Acil durumlarda hemen servis alabileceğiniz Regal servis numarası 444 68 90 olup çağrınızla birlikte en yakın servis yönlendirilir. 7/24 randevu almanız için açık olan servis numarasına şimdi ulaşıp talebinizi bildiriniz.

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız sizleri hiç bir şekilde mağdur etmeden alabileceğiniz en uzun ömürlü tamir onarım desteğini verecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizleri aramadan önce cihaz modeliniz ve alabiliyorsanız dijital ekrandaki hata kodunuzu not ediniz. Adresinize gelecek olan Regal Servis ekibimizin tam donanımlı ve eksiksiz olarak sizlere ulaşması için arıza detayları önem teşkil etmektedir.

Halkalı Regal Servis Numarası

Halkalı Regal Yetkili Servis

İlk defa kullanılacak Regal markalı ürünlerde onay işlemi, garantileme ve kurulum yetkili servisince yapılmalıdır. Her ne kadar sık yaşanmasada yeni cihazlarda olası teknik hatalar ilk açılışı sizin yapmanız halinde garanti dışı kalabilir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni cihaz ve makinelerin ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Regal yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Halkalı Regal Yetkili Servis

Halkalı Regal Buzdolabı Servisi

Regal yeni nesil ve hala satışı yapılan bazı buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir ve servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Regal buzdolabı tamir onarım servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Halkalı Regal Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi Regal çeşitleri 3 programlı, 4 program ve 5 programlı 3 farklı makine bulunur. Genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimi yapılmaktadır. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti verilmektedir.

Regal bulaşık makineniz su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Regal bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Halkalı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri eskiye oranla ev içinde daha sık kullanılmaktadır. Buda daha fazla makinelerin efor sarf etmesi ve olası arıza yapmasına sebep olabilmektedir. Regal çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg'a kadar çıkmaktadır. Firmamızda tüm modellerde teknik destek verilmektedir.

Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa vakit kaybetmeden servis randevusu alın. Eski ve yeni tip tüm Regal çamaşır makineleri için uzman teknisyen adresinize gönderilecektir. 

Halkalı Regal Servis randevu kaydı için 444 68 90 çağrı merkezi numaralarımız sürekli aktiftir. Günün her saati servimize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. 

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları