30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Güngören Altus Servisi 140TL Arıza Tespit Tamir

Güngören Altus Servis

Beyaz eşya, tv ve klimalarda aynı gün içinde servis kapınızda olsun. Güngören Altus Servis hizmetleri için 444 68 90 bizi arayınız. Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimizle sizlere en iyi servis deneyimini sunuyoruz. 20 yıllık teknik servis tecrübesinden en uygun fiyatlarla faydalanın.

Evlerde ve diğer ticari yapılarda kullanılmakta olan tüm beyaz eşya arızalarında kalıcı çözümler üretiyoruz. Teknik servis firmamızda Beyaz eşya servisi için haftanın 7 günü işlem yapılmaktadır. Altus ürünleri için arıza tespit, tamir onarım servisi, bakım, montaj, yer değiştirme ve yedek parça hizmeti verilmektedir.

İçindekiler

Güngören Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus marka & model Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı arızalarında tüm cihaz sahiplerine uzun ömürlü teknik servis desteği veriyoruz. Sık ve benzer arızalar almamak inçin 20 yıllık servis deneyimi bulunan firmamızdan hizmet alın. Güngören Altus Servis birimleri kapsamında kullandığınız marka ve modelin tümünde deneyimli teknisyenlerden hizmet alırsınız. Beyaz eşyalar sık arıza yapmasın istiyorsanız yetersiz kişilerin teknik müdahalelerinden uzak durunuz.

Altus beyaz eşya ve diğer cihazlarda kullanıcı kaynaklı yada çevresel faktörlerden arızalar yaşanabilir . Yoğun kullanım sebebi ile aşınma yapan aksam ve parçalar olabileceği gibi üretimden kaynaklı arızalarda görülebilmektedir. Bununla birlikte kullanıcı bazlı bir çok hata ile de kaşılaşmaktayız. Basit veya zorlu tüm teknik sorunlarda bizlere ulaşınız.

Güngören Altus Yetkili Servis

Altus buzdolabı servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi cihazlarında firmamız özel servis olarak hizmet sağlayıcıdır. Firmamız Yetkili servis hizmeti vermez, garantisi biten cihazlarda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Satın aldığınız beyaz eşyalar genelde mağazalardan olup sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bunun dışında özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni cihaz ve makinelerin ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Altus yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Güngören Altus Buzdolabı Servisi

Altus tüm buzdolabı modelleri için en yüksek kalitede servis veriyoruz. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Altus Dondurucu Üstte No Frost : İki kapılı olan no frost buzdolabı serileri AL 375 X, AL 375 XI, AL 380 X, AL 380 XI,AL 362, AL 370, AL 365, AL 370 N-NS, AL 375 N-NSX

Altus Dondurucu Altta No Frost : Bu ürünlerde iki kapılı no frost olup serilerinden bazıları şunlardır; ALK 465, ALK 471 X-XI, ALK 474 X-XI, ALK 484 X, ALK 460 N, ALK 470 NSX, ALK 484 N

Altus Dondurucu Üstte Statik : Bu modeller statik buzdolabı ürünleri olup satışta olan serileri şu şekildedir ; AL 345 B, AL 355 B-BS, AL 366 B-BS, AL 328 B, AL 333 B-T, AL 355 T-TS

Altus Tezgah Altı Buzdolabı : A-E-F sınıfı 85 LT ile 140 LT arasında modelleri bulunmaktadır.

Altus buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Güngören Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus Bulaşık servisimiz her gün sizlere ulaşır. Bulaşık makineleri modelleri Altus markasında 3, 4 ve 5 programlı 3 farklı seride üretilir. Genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimi yapılmaktadır. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti verilmektedir.

Altus bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Altus bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Güngören Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Günümüzde artık gün aşırı evlerde kullanılan çamaşır makineleri sıkça arıza yaşatabilmektedir. Altus çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg’a kadar çıkmaktadır.

Altus Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa Güngören Altus Servis hizmetlerini hemen arayınız. Eski ve yeni tip tüm Altus çamaşır makineleri için uzman teknisyen adresinize gönderilecektir.

Güngören Altus Servis Numarası

Güngören Altus Servis Numarası

Güngören bölgesine en yakındaki servis firmasıyız. Yerinizden kalmadan Altus Servis kaydı yaptırmak için servis numarası 444 68 90 olup mesai saatleri ve 7/24 aktif olarak çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz. Güngören başta olmak üzere Üretgen beyaz eşya servis  30 fazla ilimizde servis hizmeti hizmet vermektedir. Servis kaydı yapmadan önce çağrı merkezi personelimize size en yakın servis  birimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Servis numarasını aramadan önce cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda dahi olsa doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Dijital ekranı bulunan cihazlarda genelde hata ve arıza kodu ekranda görülmektedir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde Güngören Altus Servis ekibimizce daha hızlı bir yönlendirme yapılacaktır.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları