30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Göktürk Silverline Servis & 7/24 Tamir Onarım Teknik

Göktürk Silverline Servis

Silverline arızalarında deneyimli teknisyenlerden uygun fiyatlarla servis alın. Göktürk Silverline Servis & 7/24 Tamir Onarım Teknik  randevusu 7/24 444 68 90 çağrı merkezimizden yapılabilir. Silverline özel cihazlardır ve tamir onarımı içinde yeterlilik gerekir.

Silverline Ankastre, buzdolabı, ankastre bulaşık makinesi, fırın ve davlumbaz tamir onarım, bakım, yedek parça teknik servisimiz hafta boyunca verilir. Üretgen Beyaz eşya servisi Silverline ankastre cihazlarında yıllardır aralıksız olarak müşterilerine %100 işçilik kalitesi ile hizmet vermektedir.

İçindekiler

Göktürk Silverline Beyaz Eşya Servisi

Konutlarda Silverline marka model cihazlar oldukça sık tercih edilmektedir. Ancak ülke geneline baktığımızda bu markada deneyimi yüksek, ürün teknolojilerine hakim teknisyen bulmak ise genelde zordur. O sebeple Üretgen teknik birimlerini tamir onarım işlerinizde tercih edin. Geniş kadromuz, yeni teknolojilerde deneyimli uzmanlardan destek alın.

Göktürk Silverline Servis çağırmanız gerekiyorsa size hemen ulaşırız. Servisin gelmesini bir kaç gün beklemeniz gerekmez. Adrese gönderdiğimiz teknik ekibimiz tam donanımlı olara sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler sağlar.

Göktürk Silverline Servis Numarası

Göktürk Silverline Servis Numarası

Göktürk semtine sürekli servis desteği veriyoruz. Hafta boyunca bieden fazla aracımız Göktürk ve civarında bulunmakta olup 444 68 90 numarasından 7/24 arayıp randevu alabilirsiniz. Uzaklardan teknik servis çağırmak yerine bölgenizin daimi servis firması ile çalışın.

Silverline Servis ekibimiz sizlere doğru hizmet verebilmesi ve hızlı ulaşması için servisi aramadan önce adımlara dikkat ediniz. Servis kaydı öncesinde cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda dahi olsa doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Dijital ekranı bulunan cihazlarda genelde hata ve arıza kodu ekranda görülmektedir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde daha hızlı bir yönlendirme yapılacaktır.

Göktürk Silverline Yetkili Servis

Yeni cihaz veya ankastre satın aldığınızda ilk işlemlerinin yetkili servis tarafından yapılması önemlidir. Sizin cihazınızda yeni ise mutlaka Silverline yetkili servis birimleri ile irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir. Satın aldığınız beyaz eşyalar genelde mağazalardan olup sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bunun dışında özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni ankastre ve diğer cihazların ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Silverline yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Göktürk Silverline Buzdolabı Servisi

Silverline yeni teknolojileri cihazlara sahip olup mevcutta satışı yapılan buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Silverline Buzdolabı : 

 • A+ 482 LT No Frost Gardırop Tipi Buzdolabı
 • A+ Çift Kapılı Buzdolabı
 • No-Frost Gardırop Cam Yüzey Buzdolabı
 • A+ Kombi Tipi Buzdolabı

Silverline buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

 • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
 • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
 • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
 • Üst kısım karlanma yapıyor
 • Buzdolabı su akıtıyor
 • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
 • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Göktürk Silverline Bulaşık Makinesi Servisi

Silverline Bulaşık makineleri modellerinin tümünde servis hizmetleri verilmektedir.

 • Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
 • 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik 5 Program Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi

Silverline bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Silverline bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Göktürk Silverline Teknik Servisi

Silverline cihazlarınız ve ürünleriniz çalışmıyorsa & hata veriyorsa Göktürk Silverline Servis işlem kaydı için 444 68 90  bu numarayı arayınız. Eski ve yeni tip tüm Silverline cihazları için uzman teknisyen teknik servis firmamız tarafından vereceğiniz adresinize gönderilecektir.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları