30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Eyüpsultan Altus Servis & 444 68 90 & 7/24 Servis Kaydı

Eyüpsultan Altus Servis

Altun cihazlarınız için nitelikli servis desteği alabilirsiniz. Eyüpsultan Altus Servis & 7/24 Servis Kaydı çağrı merkezi olan 444 68 90 numaradan kolayca yapılır. Servis teknisyenlerimiz Altus makalı ürünlerin tüm eski/yeni modellerinde deneyim sahidir. Üretgen Beyaz eşya servisi ekiplerimiz bölgenizde haftanın 7 günü hizmet sağlar.

Altus beyaz eşya servisimizde buzdolabı, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi, ankastre, solo cihazlar, set üstü ürünler, klima dahil tüm ürünlerde servis hizmetleri verilmektedir. Altus servisimizde arıza tespit, tamir onarım servisi, bakım, montaj, yer değiştirme ve yedek parça hizmeti verilmektedir. Altus servisi işlemlerinde özel teknolojik cihazlara sahip ekibimiz ile garantili tamir işlemleri uygulanmaktadır.

İçindekiler

Eyüpsultan Altus Beyaz Eşya Servisi

Sık ve benzer arızalar almamak inçin 20 yıllık servis deneyimi bulunan firmamızdan hizmet alın. Eyüpsultan Altus Servis birimleri kapsamında kullandığınız marka ve modelin tümünde deneyimli teknisyenlerden hizmet alırsınız. Beyaz eşyalar sık arıza yapmasın istiyorsanız yetersiz kişilerin teknik müdahalelerinden uzak durunuz. Altus Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı arızalarında tüm cihaz sahiplerine teknik destek sonrasında uzun ömürlü kullanım sağlanmasını hedefliyoruz.

Altus beyaz eşya cihazları bir çok sebepten ötürü arıza duruma geçebilir ve servis ihtiyacı doğabilir. Yoğun kullanım sebebi ile aşınma yapan aksam ve parçalar olabileceği gibi üretimden kaynaklı arızalarda görülebilmektedir. Bununla birlikte kullanıcı bazlı bir çok hata ile de kaşılaşmaktayız. Basit veya zorlu tüm teknik sorunlarda bizlere ulaşınız.

Eyüpsultan Altus Beyaz Eşya Servisi

Eyüpsultan Altus Yetkili Servis

Üretgen servis firmamız Altus buzdolabı servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi cihazlarında firmamız özel servis olarak hizmet sağlayıcıdır. Firmamız Yetkili servis hizmeti vermez, garantisi biten cihazlarda servis hizmeti alabilirsiniz. Yeni aldığınız beyaz eşyalar sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bunun dışında özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görüldüğü tespit edilmiştir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni cihaz ve makinelerin ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Altus yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır. Üretgen servis firmamız tarafından tüm beyaz eşyalarda kusursuz tamir işlemleri yapılmaktadır.

Eyüpsultan Altus Yetkili Servis

Eyüpsultan Altus Buzdolabı Servisi

Altus tüm buzdolabı modelleri için yüksek kalitede servis desteği veriyoruz. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir. Eyüp yada yeni adıyla Eyüpsultan bölgesinde Altus buzdolabı servisi arıyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz.

Altus Dondurucu Üstte No Frost : İki kapılı olan no frost buzdolabı serileri AL 375 X, AL 375 XI, AL 380 X, AL 380 XI,AL 362, AL 370, AL 365, AL 370 N-NS, AL 375 N-NSX

Altus Dondurucu Altta No Frost : Bu ürünlerde iki kapılı no frost olup serilerinden bazıları şunlardır; ALK 465, ALK 471 X-XI, ALK 474 X-XI, ALK 484 X, ALK 460 N, ALK 470 NSX, ALK 484 N

Altus Dondurucu Üstte Statik : Bu modeller statik buzdolabı ürünleri olup satışta olan serileri şu şekildedir ; AL 345 B, AL 355 B-BS, AL 366 B-BS, AL 328 B, AL 333 B-T, AL 355 T-TS

Altus Tezgah Altı Buzdolabı : A-E-F sınıfı 85 LT ile 140 LT arasında modelleri bulunmaktadır.

Altus buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Altus marka buzdolabı cihazlarında yeni yada eski model fark etmeksizin tamir & onarım hizmeti alabilirsiniz.  Aşağıda bizlere buzdolabı konusunda gelen sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Eyüpsultan Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri modelleri Altus markasında 3, 4 ve 5 programlı 3 farklı seride üretilir. Genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimi yapılmaktadır. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti pazar da dahil olmak üzere haftanın 7 günü verilmektedir.

Altus bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Altus bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü aktif olarak bulunmaktadır.

Nişanca Altus Servis Defterdar Altus Servisi Düğmeciler Altus Servis Eyüpsultan İslambey Altus Servisi
Rami Altus Tamircisi Topçular Altus Teknik Servis Silahtarağa Eyüpsultan Altus Servis Eyüpsultan Sakarya Altus Servis
Alibeyköy Altus Servisi Esentepe Altus Servisi Karadolap Altus Servis Yeşilpınar Eyüpsultan Altus Servis
Akşemseddin Altus Servisi Çırçır Altus Teknik Servis Güzeltepe Altus Servis Eyüpsultan Emniyettepe Altus Servis

Eyüpsultan Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg’a kadar çıkmaktadır. Günümüzde artık gün aşırı evlerde kullanılan çamaşır makineleri sıkça arıza yaşatabilmektedir. Bu arızalar kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zaman ise parçaların yıpranmasından kaynaklanabilmektedir.

Altus Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı açılmıyorsa Eyüpsultan Altus Servis talebi için hemen arayınız. Eski ve yeni tip tüm Altus çamaşır makineleri için uzman teknisyen sorunu ortadan kaldırmak için ivedi şekilde aynı gün çözecektir.

Eyüpsultan Altus Servis Numarası

Eyüpsultan Altus Servis Numarası

Eyüpsultan ilçesi başta olmak üzere Üretgen beyaz eşya servis 30 fazla ilimizde 1. sınıf servis hizmeti sağlamaktadır. Servis kaydı yapmadan önce çağrı merkezi personelimize size en yakın servis birimi hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Eyüpsultan da size en yakındaki servis firmasıyız. Yerinizden kalmadan Altus Servis kaydı yaptırmak için servis numarası 444 68 90 olup mesai saatleri ve 7/24 aktif olarak çağrı merkezi uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Servis numarasını aramadan önce cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Dijital ekranı bulunan cihazlarda genelde hata ve arıza kodu ekranda görülmektedir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde Eyüpsultan Altus Servis ekibimizce daha hızlı ve planlama yapılmış olarak adresinize gelecektir.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları