30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Beykoz Altus Servis

Beykoz Altus Servis

Altus cihaz ve makinelerinizde arıza varsa nakit kaybetmeden servis randevusu alın. Beykoz Altus Servisi 444 68 90 numaradan kayıt işlemlerini bir kaç dakika içinde yapabilirsiniz. Bırakılan servis kayıtları en hızlı şekilde değerlendirmeye alınır. Arızalı cihazlarınız için genelde aynı gün adresinize teknik destek ekibimiz ulaşır.

Üretgen Beyaz eşya servisi firmamız Altus marka tüm dayanıklı tüketim eşyalarınız için arıza tespit, tamir onarım servisi, bakım, montaj, yer değiştirme ve yedek parça hizmeti vermektedir. Altus ürünlerinde tecrübemiz yüksektir ve kusursuz servis desteği alırsınız.

İçindekiler

Beykoz Altus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların kullanım saatleri önceki yıllara göre oldukça artmıştır. Her ne kadar dayanıklı tüketim ürün grupları içinde yer alsalarda yoğun kullanım nedeni ile arıza yapabilmektedirler. Beykoz Altus Servisi bünyemizde cihazlarınızda oluşabilecek en ufak sorun ve problemde profesyonel çözüler sunarız. Ekibimizden Beyaz eşyalarınız için daha verimli bir performans elde edebileceğiniz kaliteli işçilik hizmeti alırsınız.

Altus beyaz eşya ve cihazlarıda diğer tüm marka ve modeller gibi zamanlar farklı sorun ve arızalar çıkarabilir.  Yoğun kullanım sebebi ile makine ve buzdolapları aşınma yapan aksam ve parçalar olabileceği gibi üretimden kaynaklı arızalarda görülebilmektedir. Bununla birlikte kullanıcı bazlı bir çok hata ile de kaşılaşmaktayız. Basit veya zorlu tüm teknik sorunlarda bizlere ulaşınız.

Beykoz Altus Servis Numarası

Beykoz Altus Servis Numarası

Beykoz ve civar semtlerde yılın 365 günü an aktif servis firmalarından biri olup sizlere en yakın konumdayız. Beykoz Altus servis numarası 444 68 90 olup mesai saatleri ve 7/24 aktif olarak çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz. Beykoz başta olmak üzere Üretgen beyaz eşya servisi için 30 fazla şehirde servis hizmeti hizmet vermektedir. Servis kaydı yapmadan önce çağrı merkezi personelimize size en yakın servis  birimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Servis numarasını aramadan önce cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda dahi olsa doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Dijital ekranı bulunan cihazlarda genelde hata ve arıza kodu ekranda görülmektedir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde daha hızlı bir yönlendirme yapılacaktır. Arızalı cihazlar hurdacı ve eskicilere verilecek ürünler değildir. Tamiri ve onarımı mümkün olmayan beyaz eşya yoktur. Lütfen karar vermeden önce servisimize ulaşınız.

Beykoz Altus Yetkili Servis

Beykoz semtinde otuyor ve yeni Altus cihazı satın aldıysanız ilk açılışlarının Altus yetkili servis birimleri tarafından yapılması gerekmektedir. Beyaz eşya, klima, kombi, ankastre ve tv gibi cihazların ilk kurulum ve garanti işlemesi yetkili servis tarafından yapılacaktır. Satın aldığınız beyaz eşyalar genelde mağazalardan olup sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bunun dışında özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni cihaz ve makinelerin montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Altus yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Beykoz Altus Yetkili Servis

Beykoz Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı modelleri bazı serileri aşağıdaki gibidir. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Altus Dondurucu Üstte No Frost : İki kapılı olan no frost buzdolabı serileri AL 375 X, AL 375 XI, AL 380 X, AL 380 XI,AL 362, AL 370, AL 365, AL 370 N-NS, AL 375 N-NSX

Altus Dondurucu Altta No Frost : Bu ürünlerde iki kapılı no frost olup serilerinden bazıları şunlardır; ALK 465, ALK 471 X-XI, ALK 474 X-XI, ALK 484 X, ALK 460 N, ALK 470 NSX, ALK 484 N

Altus Dondurucu Üstte Statik : Bu modeller statik buzdolabı ürünleri olup satışta olan serileri şu şekildedir ; AL 345 B, AL 355 B-BS, AL 366 B-BS, AL 328 B, AL 333 B-T, AL 355 T-TS

Altus Tezgah Altı Buzdolabı : A-E-F sınıfı 85 LT ile 140 LT arasında modelleri bulunmaktadır.

Altus buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Beykoz Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus Bulaşık makineleri modellerinde 3, 4 ve 5 programlı 3 farklı seride üretilir. Genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimi yapılmaktadır. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti verilmektedir.

Altus bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Altus bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Beykoz Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Beykoz tüm semt ve mahallelerine her gün servis işleri için gelmekteyiz. Altus çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg’a kadar çıkmaktadır.

Altus Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa Beykoz Altus Servisi işlem kaydı için 444 68 90  bu numaradan bizi hemen arayınız. Eski ve yeni tip tüm Altus çamaşır makineleri için uzman teknisyen adresinize gönderilecektir.

Arıza onarım tamir, montaj, yer değiştirme, yedek parça ve tüm bakım taleplerinizde hızlı ve uygun fiyatlı çözümler sağlıyoruz. Beykoz Altus Servis için tek yapmanız gereken çağrı merkezi üzerinden hemen şimdi servis açmanızdır.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları