30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Bakırköy Silverline Servis & Beyaz Eşya Tamir 24/7

Bakırköy Silverline Servis

Tamir onarım gerektiren Beyaz eşyalar için en deneyimli teknisyenlerden servis alın. Bakırköy Silverline Servis işlerinde birden fazla aracımızla her yıl en iyi çözümleri sizlere sunuyoruz. Silverline servis telefon numarası 444 68 90 olup gün içinde dilediğiniz saatlerde bizi arayabilirsiniz.

Silverline Ankastre, buzdolabı, ankastre bulaşık makinesi, fırın ve diğer tüm cihazlar için tamir & onarım, bakım, yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır. Güvenli servisin adresi Üretgen ile çalışın cihazlarda aynı yerden sık yaşanan arızalar almayın.

İçindekiler

Bakırköy Silverline Beyaz Eşya Servisi

Üretgen Beyaz eşya servisi Silverline model ve seri cihazlada 20 yılı aşkın süredir aralıksız olarak müşterilerine %100 işçilik kalitesi ile hizmet verir. Yaşam alanı konutlarda Silverline marka model cihazlar oldukça sık tercih edilmektedir. Her bölgede ve semtte bu markanın cihazlarında deneyimli teknik personel bulmak pek kolay olmaz. Geniş kadromuzda Silverline ürünlerinde yeni teknolojilerde deneyimli teknisyenlerden destek alın.

Bakırköy Silverline Servis arayışınız varsa ve servis gerekiyorsa size hemen ulaşırız. Servisin gelmesini bir kaç gün beklemeniz gerekmez. Adrese gönderdiğimiz teknik ekibimiz tam donanımlı olara sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler sağlar..

Bakırköy Silverline Yetkili Servis

Teknik servis tamir onarım merkezimiz Silverline yetkili servisi değildir Satın aldığınız beyaz eşyalar genelde mağazalardan olup sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Bunun dışında özellikle bir çok markada fabrikada üretim hatalarıda görülmektedir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Yeni ankastre ve diğer cihazların ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Silverline yetkili servisi tarafından yapılacaktır. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Bakırköy Silverline Buzdolabı Servisi

Silverline yeni teknolojileri cihazlara sahip olup mevcutta satışı yapılan buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Silverline Buzdolabı : 

 • A+ 482 LT No Frost Gardırop Tipi Buzdolabı
 • A+ Çift Kapılı Buzdolabı
 • No-Frost Gardırop Cam Yüzey Buzdolabı
 • A+ Kombi Tipi Buzdolabı

Silverline buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de servis verilmektedir. Aşağıda bizlere buzdolabı konunda gelen en sık şikayetlerde sıralanmıştır.

 • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
 • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
 • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
 • Üst kısım karlanma yapıyor
 • Buzdolabı su akıtıyor
 • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
 • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Bakırköy Silverline Bulaşık Makinesi Servisi

Silverline Bulaşık makineleri modellerinin tümünde servis hizmetleri verilmektedir. Bulaşık makinesi tuz ışığı yanmıyor, Bulaşık Makinesi iyi Yıkamıyor & Temiz Yıkamıyor, sorularınızın yanıtlarını sitemiz içinde bulabilirsiniz.

 • Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi
 • 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi
 • A+ 12 Kişilik 5 Program Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 7 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi
 • A++ 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi

Silverline bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Silverline bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır.

Bakırköy Silverline Teknik Servisi

Silverline cihazlarınız ve ürünleriniz çalışmıyorsa & hata veriyorsa Bakırköy Silverline Servis işlem kaydı için 444 68 90  bu numarayı arayınız. Eski ve yeni tip tüm Silverline cihazları için uzman teknisyen teknik servis firmamız tarafından vereceğiniz adresinize gönderilecektir.

Teknik servimiz şimdiye kadar sayısız müşterimize en kaliteli hizmeti eksiksiz olarak sağlamıştır. Teknik servis desteğimizden sizlerde hem iyi işçilik hemde uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Bakırköy Silverline Servis Numarası

Bakırköy Silverline Servis Numarası

Silverline Servis ekibimiz sizlere doğru hizmet verebilmesi ve kısa sürede ulaşması için detaylı bilgilendirme yapmanız gereklidir. Servis kaydı öncesinde cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda dahi olsa doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Dijital ekranı bulunan cihazlarda genelde hata ve arıza kodu ekranda görülmektedir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde daha hızlı bir yönlendirme yapılacaktır.

Bakırköy semtine sürekli servis desteği veriyoruz. Hafta boyunca bieden fazla aracımız Bakırköy ve civarında bulunmakta olup 444 68 90 numarasından 7/24 arayıp randevu alabilirsiniz. Uzaklardan teknik servis çağırmak yerine Bakırköy Silverline Servis  için bölgenizin daimi servis firması ile çalışın.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları