30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Bakırköy Regal Servisi 140TL Arıza Servisi – Üretgen Servis

Bakırköy Regal Servisi

Arızalı beyaz eşya cihazlarınız var ve Regal marka ise hemen firmamızdan destek alabilirsiniz. Bakırköy Regal Servisi günün her saati sürekli sahada hizmet veren uzman ekiplerimiz bulunmakta olup dakikalar içerisinde çözüm sunulur. Nitelikli servis birimlerimiz ile kaliteli yedek parçalar kullanılarak arızaların tamamen çözülmesini sağlıyoruz.

Üretgen servis saha birimleri ülkemizin bir çok ilinde ekiplerimiz ile tüm Regal marka beyaz eşya cihazlarında çözümler üretilir. Arızalı cihazınız varsa firmamıza servis numarası 444 68 90 ile hemen iletiniz. Beyaz eşya servisi olarak hizmet veren firmamız Regal marka eski yada yeni nesil cihazların tümünde servis imkanı verir. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında Regal servis için bize hemen ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

Bakırköy Regal Beyaz Eşya Servisi

Üretgen Servis Beyaz eşya hizmetlerimiz sadece konutlar için sınırlı olmayıp tüm mekanlara vardır. Regal Servis talepleriniz doğrultusunda markada uzman olan ekiplerimiz hızla adresinize gönderilir. Üretgen Regal servis ekibi her alanda kullanım yapan müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Beyaz eşyalar pahalı ve kıymetli eşyalar olmaktadır. Bu nedenle servis seçimlerinizde hata yapmadan doğru hizmeti veren firmayı tercih etmelisiniz. 20 yıllık servis deneyimi bulunan firmamızdan en güvenilir servis hizmetini şimdi en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Bakırköy Regal Beyaz Eşya Servisi

Bakırköy Regal Yetkili Servis

Mağazalardan yeni alınmış Regal marka cihazlar için garanti sürecinin başlatılmasının için Regal yetkili servis birimleri müdahale etmelidir. Sizlerin yada özel servis hizmeti veren firmaların müdahalesi sonucunda cihazınız garanti kapsamı dışına alınabilir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız dahi garanti kapsamı dışında kalması olası bir durumdur.

Üretgen servis şirketimiz regal cihazları ürünleri için yetkili servis değildir. Firmamız sadece garanti dışı kalmış olan bütün cihazlara müdahale edebilmekte olup sizleri mağdur etmeden hizmet vermeyi hedeflemektedir. En iyi fiyatlar ile en nitelikli işçilik firmamız tarafından verilmektedir.

Bakırköy Regal Yetkili Servis

Bakırköy Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı çok sık arıza yapan marka olmamasına karşın bazı durumlarda çeşitli arızalar verebilmektedir. Bu arızalar çoğu zaman teknik bilgi gerektirdiğinden Üretgen servis olarak firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz. Yeni yada eski fark etmeksizin tüm Regal buzdolabı cihazlarına müdahale ediyoruz.

Regal yeni nesil ve hala satışı yapılan ve servis hizmeti verdiğimiz bazı buzdolabı modelleri aşağıdaki gibidir ve servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir.

Regal buzdolabı tamiri işlemleri için oluşan arıza genel olarak benzer şikayetlerden oluşmaktadır. Çoğunluk olarak kullanıcı hatası olmayan aksine parçalardan yada uzun kullanımdan kaynaklı olarak arızalar oluşabilmektedir.

  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor

Bakırköy Regal Bulaşık Makinesi

Regal Bulaşık makinesi 3 programlı, 4 program ve 5 programlı 3 farklı makine çeşidi olarak üretilir. Regal de genelde A ve E sınıfı bulaşık makineleri olup gümüş ve veya renklerde üretimleri yapılır. Üretgen beyaz eşya servis bünyemizde bulaşık makinelerinde olabilecek arızalarda oldukça tecrübeli ve işini en iyi şekilde yapan ekiplerimiz ile aynı gün servis desteği verilir.

Regal bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü vardır. Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Regal bulaşık makineniz su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan en sık sorundur.

Bakırköy Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Haftada bir kaç defa kullanılan çamaşır makinesi oldukça önemli ve asla bozulmaması gerek cihazlardan biridir. Daha fazla efor sarf eden makineler az kullanıma göre daha çok arıza verebilmektedir. Regal çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından memnuniyetle kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg'a kadar çıkmaktadır. Üretgen servis olarak model yada kapasitesi önemli olmadan tüm serilerde çözümler üretilir.

Eski ve yeni tip tüm Regal çamaşır makineleri için uzman teknisyen adresinize gönderilecektir. Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı çalışmıyorsa vakit kaybetmeden servis randevusu alın.

Bakırköy Regal Servis Numarası

Bakırköy bölgesinde beyaz eşya arızalarında aynı gün servis desteği alabilirsiniz. Regal servis numarası 444 68 90 olup çağrınızla birlikte 7/24 çalışan birimlerimiz hızla destek vererek cihazlarınızda çözüm sağlar.

Bakırköy Regal Servisi Regal Servis randevu kaydı için 444 68 90 çağrı merkezi numaralarımız sürekli aktiftir. Günün her saati servimize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Üretgen servis grup olarak firma ekiplerimiz tarafından servis olarak geldimiz de en uzun ömürlü tamir onarım desteğini verecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizleri aramadan önce cihaz modeliniz ve alabiliyorsanız dijital ekrandaki hata kodunuzu not ediniz.  

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları