30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Ataşehir Altus Servis & 444 68 90 Altus Arıza Kaydı 7/24

Ataşehir Altus Servis

Altus cihazlarınızda olabilecek tüm arızalarda doğru müdahaleler yapılmaktadır. Ataşehir Altus Servis & 444 68 90 Altus Arıza Kaydı 7/24 iletişime geçerek arızalı cihazlarınızın hemen tamir işlemleri yapılmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul genelinde ve bir çok il de hizmet veren Üretgen servis firmamız ilgili markaya ait cihazlarınızı kısa sürede tamir yapılmaktadır.

Altus beyaz eşya servisimizde buzdolabı, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi, ankastre, solo cihazlar, set üstü ürünler, klima dahil tüm ürünlerde servis hizmetleri verilmektedir. Beyaz eşya servisi olarak ekiplerimiz tarafından hızlı, güvenilir ve doğru yedek parçalar ile tamir işlemleri yapılmaktadır. Üretgen servis olarak Ataşehir de bizi arayın hemen gelip garantili çözümler üretilim.

İçindekiler

Ataşehir Altus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar sık arıza yapmasın istiyorsanız yetersiz kişilerin teknik müdahalelerinden uzak durunuz. Ataşehir Altus servis olarak beyaz eşyaların tümünde arıza oluşması durumunda hemen adresinize ulaşıyor ve dakikalar içerisinde %100 verim verecek şekilde giderilmektedir. Alacağınız hizmetin nitelikli olması arızaların kesin olarak ortadan kaldırılması ve tekrar etmemesi için çok önemlidir.

Altus beyaz eşya cihazları bir çok sebepten ötürü arıza duruma geçebilir ve servis ihtiyacı doğabilir. Bununla birlikte kullanıcı bazlı bir çok hata ile de kaşılaşmaktayız. Basit veya zorlu tüm teknik sorunlarda bizlere ulaşınız. Ataşehir Altus servis birimleri kapsamında kullandığınız marka ve modelin tümünde deneyimli teknisyenlerden hizmet alırsınız. Altus servisi olarak her modelde cihaza doğru işlemler ile çözümler üretilmektedir.

Ataşehir Altus Beyaz Eşya Servisi

Ataşehir Altus Yetkili Servis

Sıfır cihaz ve makinelerin ilk açılışı dışında kurulum, montaj ve ilk çalıştırma işlemleride Altus yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Üretgen servis firmamız Altus buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi cihazlarında firmamız özel servis olarak hizmet sağlayıcıdır. Bazı markada fabrikada üretim hatalarıda görüldüğü tespit edilmiştir. Cihazların arızalarında ve parça değişimlerinde genelde yetkili servislerin ücret tariflerinin yüksek olması nedeni ile özel servislere ilgi artmaktadır.

Yeni aldığınız beyaz eşyalar sizlere ulaşana kadar zarar görmüş olabilir. Sıfır ürünlerin kutusunu sizin açmanız halinde garanti dışında kalması olası bir durumdur. Servis teknisyenlerimiz Altus makalı ürünlerin tüm eski/yeni modellerinde deneyim sahidir. Benzer arızalar almamak inçin 20 yıllık servis deneyimi bulunan Üretgen servis firmamızdan destek alın.

Ataşehir Altus Yetkili Servis

Ataşehir Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı servisi bünyemizde yukarıda belirtlen veya listede olmayan eski nesil modellerin tümünde de buzdolabı servis verilmektedir. Üretgen servis grubu olarak Altus markalı cihazlarımızda kalifiyeli ekiplerimiz tarafından tamir desteği verilmektedir. Teknik servisimiz de tümünde servis, bakım onarım, yedek parça, yer değiştirme, gaz dolum işlemleri verilmektedir. Altus tüm buzdolabı modelleri için yüksek kalitede servis desteği verilmektedir.

Yoğun kullanım sebebi ile aşınma yapan aksam ve parçalar olabileceği gibi üretimden kaynaklı arızalarda görülebilmektedir. Bunun dışındaki işlemlerde de teknik servislerden destek alabilirsiniz. Üretgen servis olarak Altus marka cihazlarda özel servis olarak destek vermektedir. Buzdolabı arızaları için 444 68 90 servis numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Altus Dondurucu Üstte No Frost : İki kapılı olan no frost buzdolabı serileri AL 375 X, AL 375 XI, AL 380 X, AL 380 XI,AL 362, AL 370, AL 365, AL 370 N-NS, AL 375 N-NSX

Altus Dondurucu Altta No Frost : Bu ürünlerde iki kapılı no frost olup serilerinden bazıları şunlardır; ALK 465, ALK 471 X-XI, ALK 474 X-XI, ALK 484 X, ALK 460 N, ALK 470 NSX, ALK 484 N

Altus Dondurucu Üstte Statik : Bu modeller statik buzdolabı ürünleri olup satışta olan serileri şu şekildedir ; AL 345 B, AL 355 B-BS, AL 366 B-BS, AL 328 B, AL 333 B-T, AL 355 T-TS

Altus Tezgah Altı Buzdolabı : A-E-F sınıfı 85 LT ile 140 LT arasında modelleri bulunmaktadır.

Aşağıda bizlere buzdolabı konusunda gelen sık şikayetlerde sıralanmıştır.

  • Buzdolabı su akıtıyor
  • Üst kısım karlanma yapıyor
  • Buzdolabım gürültülü çalışıyor
  • Buzdolabı motoru devreye girmiyor
  • Çalışıyor ama buzdolabı soğutmuyor
  • Buzdolabında ışık yanıyor ama çalışmıyor
  • Alt kısmı soğutuyor üst kısmı soğutmuyor

Ataşehir Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus marka bulaşık makinesi cihazlarında yeni yada eski model fark etmeksizin tamir & onarım hizmeti alabilirsiniz. Altus bulaşık makinesi su almıyor şikayeti bu ürünlerde müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşan sık sorundur. Altus servisimizde arıza tespit, tamir onarım servisi, bakım, montaj, yer değiştirme ve yedek parça hizmeti verilmektedir. Altus bulaşık makinesi servisi için 30 farklı şehir ve yüzlerce ilçe ve semtte servisimiz haftanın 7 günü aktif olarak bulunmaktadır.

Tamiri mümkün olan bu arızayı sizde alıyorsanız hemen bizi 444 68 90 numaramızdan arayabilirsiniz. Altus markalı ürünlerde en kalifiyeli ekiplerimiz ile cihazlarınıza hızlı ve kaliteli hizmetler verilmektedir. Üretgen beyaz eşya servis olarak bulaşık makinelerinin tüm sorun ve arızalarında %100 işçilik kalitesinde servis hizmeti pazar da dahil olmak üzere haftanın 7 günü verilmektedir.

Ataşehir Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Ataşehir Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Eski ve yeni tip tüm Altus çamaşır makineleri için uzman teknisyen sorunu ortadan kaldırmak için ivedi şekilde aynı gün çözecektir. Aynı gün adresinize ulaşan ekiplerimiz cihazlarınızda olabilecek tüm arızaları anında gidermektedir. Altus Çamaşır makinesinde kazan dönmüyorsa, suyu boşaltmıyor veya su almıyorsa, makineniz deterjan almıyorsa ve yükleme kapağı açılmıyorsa Ataşehir Altus Servis talebi için hemen arayınız.

Günümüzde artık gün aşırı evlerde kullanılan çamaşır makinesi servisi sıkça arıza yaşatabilmektedir.  Bu arızalar kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zaman ise parçaların yıpranmasından kaynaklanabilmektedir. Altus çamaşır makineleri 6 farklı kapasitede satışı yapılan ve tüketiciler tarafından kullanılan makineler olup kapasiteleri 5 kg ile başlayıp maksimum 10 kg’a kadar çıkmaktadır.

Ataşehir Altus Servis Numarası

Ataşehir Altus servis olarak cihazlarınızdaki arızayı aynı gün gidermek için firmamıza hemen ulaşabilirsiniz. Altus Servis kaydı yaptırmak için servis numarası 444 68 90 olup mesai saatleri ve 7/24 aktif olarak çağrı merkezi uzmanımıza ulaşarak hızlı ve garantili destek alabilirsiniz. Ataşehir ilçesi başta olmak üzere Üretgen beyaz eşya servis 30 fazla ilimizde 1. sınıf servis hizmeti sağlamaktadır.

Ataşehir da size en yakındaki servis firmasıyız. Servis numarasını aramadan önce cihaz modelini bir yere lütfen not alınız. Sizlere telefonda doğru ve detaylı bilgi vermek için cihaz model ve markası önemlidir. Hata kodunu not alıp servisi aradığınızda belirtmeniz halinde Ataşehir Altus Servis ekibimizce daha hızlı ve planlama yapılmış olarak adresinize gelecektir.

Yazıyı Paylaşın:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…

On Key

Benzer Servis Yazıları