30 Farklı İl ve Bölgede Servis Hizmeti

Arçelik Servis

arçelik servis

Ev ve iş yerinde Arçelik tüm cihazlara servis verilir. Arçelik servisi için  444 68 90 çağrı merkezi numaralarından günün her saati kayıt yaptırabilirsiniz. Yeni Arçelik ürünleriniz ve eski tip cihazlarınızın tümünde servis alabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz eşliğinde adresinize aynı gün geliyor arızalı cihazlarınız için nitelikli çözümler üretiyoruz.

Beyaz eşya ürünleri içindeki buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kombi ve klima da Arçelik Servisi desteği alabilirsiniz. Sürekli sahada birden fazla araçla hem daire içi kullanımda olan cihazlarınıza Arçelik ürünlerinizde gerekli bakım, onarım ve arıza işerinde çözüm sağlanmaktadır.

En Yakın Arçelik Servisi

Arçelik Servisi kadromuzda sürekli kendini yenileyen, teknolojiyi yakından takip eden deneyimli personellerle çalışmaktayız. Arçelik Servisi için talebiniz olduğunda bölgenizde gezici halde bulunan yada farklı bir adreste servis için bulunan ekibimiz işinin bitmesi durumunda hızla size doğru yönlenir.

Size gelecek olan ekibimiz tüm olumsuz Arçelik cihaz arızalarına karşı son derece hazırlıklı olarak donanımlı araçlarla gelmektedir. Personelimiz amacı cihazlarınızı servis merkezimize götürmeden bulunduğu yerde gerekli işlemleri yaparak tekrar kullanmanızı sağlamaktadır. Sizlere sağladığımız tüm hizmetlerde garantili hizmet sunan firmamızdan dilediğiniz zaman bir telefonla arayıp faydalanabilirsiniz.

En Yakın Arçelik Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Servisi olarak gündelik hayatta en yoğun ve sık kullandığımız cihazlar beyaz eşyalardır. Çamaşır makinesi, Buzdolabı, bulaşık makinesi ve klima en fazla kullanılan cihazlardır. Arçelik Servisi ekibimiz sizlere en pratik şekilde cihazınızı, makinenizi servise götürmeden olduğu yerde gerekli tüm becerilerini kullanarak çözümler üretmektedir.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü oldukları bir gerçektir. Beyaz eşya servisi olarak önerimiz lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. Doğru kullanım ile eşyalarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima günümüzde sadece yaz aylarında soğuk hava için değil kış mevsiminde sıcak hava içinde sık kullanılmaktadır. Üretgen Teknik servimizde klima teknisyenleri her tüm model ve serilerde Arçelik ürünlerinde teknolojiye hakimdir. Arçelik klima modelleridne oluşabilecek tüm teknik arızalarda en kısa sürede sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler üretiriz. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima çeşitlerinde servisimiz bulunmaktadır. Üretgen servis tarafından yapılan tüm işçilik garantili olmaktadır.

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima modellerinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı haliyle servis ihtiyacını da her geçen gün artmaktadır. Yeterli sayıda çalışma ekibi olan üretgen servis firmamız tarafından Arçelik Servisi olarak aynı gün arıza & tamir işleriniz yapılır. Kombinizde yaşanabilecek bir çok sorun ve arıza tipi olmaktadır. Arçelik kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır.

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden yada internet üzerinden satın aldığınız yeni Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılıyor olması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servis işlemlerinden sonra garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. Garantisi başlatılacak olan cihazlar için özel servis desteği almamalısınız.

Herhangi bir sebepten garanti dışı kalmış yada garantisi biten cihazlar için bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Arçelik servis olarak cihazlarınızı sökmeden yerinde tamir imkanı sağlıyoruz.

Arçelik Yetkili Servisi

Arçelik Servisi Numarası

Arçelik servis hizmetleri kapsamında ülkemizin 30 ayrı ilinde faaliyet gösteren üretgen grup Türkiyenin en büyük servis ağlarından birine sahiptir. Arçelik servis numarası 444 68 90 olup günün 24 saati ulaşım için uygundur. Günün erken saatlerinde bizleri arayan müşterilerimize aynı gün bir kaç dakika yada en fazla bir kaç saat içinde hizmet verebilecek kapasitedeyiz.

Arçelik cihazlarınız eski veya yeni olsun hangi seride olursa olsun sizlere hizmet sunuyoruz. Arçelik Servisi olarak sizlere yılın her günü arıza onarım, bakım, montaj ve yer değiştirme hizmetimiz bulunmaktadır.

Beyaz Eşya Servisi

Her marka beyaz eşya için acil servis kaydı talebinizi iletin

Servis Kaydı Yap

7/24 servis çağrı merkezinden bize ulaşın
444 68 90
Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Beşiktaş Ariston Servisi Arıza Onarım Bakım Acil Tamir

Ariston markalı kullandığınız tüm ürünlerde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Beşiktaş Ariston Servisi olarak bizlere ulaşın ve arızaları en doğru şekilde kaldırılmasını…

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servisi 240TL Tamir Onarım 7/24 Çağrı Merkezi

Arçelik marka cihazlarınızda teknik servis ihtiyacınız olduğunda, bizi arayarak hızlı bir şekilde servis desteği alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi olarak, adresinize…

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal Regal Servisi 220TL Regal Arıza Tamir Servisi 7/24

Kartal bölgesinde Regal markalı cihazlarınızda kısa sürede tamir desteği verilmektedir. Kartal Regal servisi adresinize aynı gün gelerek cihazlardaki sorunları %100 doğru…